.

.

Спанкаре 4мм Окулар за Телескоп 0.965

Спанкаре 4мм Окулар за Телескоп 0.965

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

4мм окулар за телескоп 0 4мм окулар за телескоп 0. 4мм окулар за телескоп 0,965 "Произведено во Индија 0,965" 4мм окулар Ананд трговци Тежина На Предметот : 250 гр Димензија На Производот : 10 х 4,3 х 5см.

Други карактеристики

Најдобри понуди