.

.

Волеји Таблет Монтирање За Автомобил Пропустливи, [Супер Стабилна &засилувач; Лесно] Автомобил Вентилација Држач За Таблети Лулка Со Прилагодливи Клип за iPad Pro/Возд

Волеји Таблет Монтирање За Автомобил Пропустливи, [Супер Стабилна &засилувач; Лесно] Автомобил Вентилација Држач За Таблети Лулка Со

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Заштитен гумен стисок во специјална закривена форма за стабилно држење на таблетот и спречување на паѓање на уредот, обезбедете ви максимална поддршка Мека гумена спојка за вентилација за да ги заштитите сечилата за вентилација на вашиот автомобил од гребење. Држачот за вентилација на автомобилот е рамен ротирачки поради дизајнот на топчестиот спој и ви овозможува да поставите мобилен телефон или таблет на која било ориентација што ја сакате. ●Широка компатибилност ● овој универзален држач за таблети за вентилација за воздух за автомобил, прилагодливите странични стеги се протегаат од 4,7 на 10,2 инчи, компатибилен со сите паметни телефони и таблети од 4 - 11 инчи, како што е новиот Ipad Pro 9.5 / 11, Ipad Воздух 2, Воздух 3, Воздух 4, i Pad Мини 1/ 2 / 3 / 4 / 5, i Phone 13, 13 Pro, 13 Pro max, i Phone SE, i Phone 12, 12 Pro Max, i Phone 11, XS, XR, X, 8 Плус, 8, 7, 7 Плус, 6 Плус, 6, Galaxy Tab / Galaxy Note/ Galaxy S И повеќе мобилни телефони или уреди. ●Ротација од 360 Степени●дизајнот на топчестиот спој го олеснува прилагодувањето на аголот, може да се ротира и прилагодува нагоре и надолу за најдобар агол на гледање, а во автомобилот можете да го држите вашиот мобилен телефон или таблет вертикално, хоризонтално или дијагонално. Целиот пристап е лесен за ракување со една рака. ●Уникатен Дизајн На Заклучување На Ротација ● има функција за заклучување на пресврт што е многу поцврста од вклопувањето на притискање. Меката силиконска подлога дизајнирана на клипот добро ги штити отворите за вентилација на вашиот автомобил. Покрај тоа, држачот за автомобилот може да се постави во отвор со едноставно ротирање за неколку секунди. ●Извонредна Стабилност●држачот е изработен од висококвалитетен суров материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, основата на држачот за вентилација за воздух има дизајн на клип за заби што му овозможува цврсто да гризе во отворите за отвори на автомобилот и продолжениот клип за вентилација ќе остане на место без оглед на условите на патот. Quoleyi држачот за таблети за телефон за автомобил нема да го изгребе или оштети вашиот уред поради меката површина со силиконски облоги.И потпирачот за нозе за преклопување обезбедува полнење без проблеми во движење. ●Широка компатибилност ● овој универзален држач за таблети за вентилација за воздух за автомобил, прилагодливите странични стеги се протегаат од 4,7 на 10,2 инчи, компатибилен со сите паметни телефони и таблети од 4 - 11 инчи, како што е новиот Ipad Pro 9.

Други карактеристики

Најдобри понуди