.

.

AKCTBOOM BL-FP220B / BL-FP220A / SP.78b01gc01 Оригинална Сијалица ЗА Замена P-VIP Со Куќиште Компатибилно СО OPTOMA EH400 EH400+ W400 W400+ X400 X400+

AKCTBOOM BL-FP220B / BL-FP220A / SP.78b01gc01 Оригинална Сијалица ЗА Замена P-VIP Со Куќиште Компатибилно СО OPTOMA EH400 EH400+ W400 W400+

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Погоден ЗА UHP240-170 W0 7 Оригинална Сијалица За Замена со Куќиште. Компатибилен ЗА ОПТОМА4400 H400+ W400 W400+ X400 X400+. Лесно е Да ја Инсталирате Светилката во Вашиот Проектор Како Начини На Кои ја Вадите Старата Светилка. Бидете Свесни за Конекторот Проверете Дали Е Добро Поврзан. Сите Проекторски Светилки Ќе бидат Тестирани Строго Пред Пратката За Да се Осигура Дека Светилките Можат Да Работат Нормално. Нашата Светилка За Проектор Доаѓа Со Гаранција Од 180 Дена и Одлична Услуга за Клиентите,Доколку Имате Какви било Прашања во Врска со Производот, Слободно Контактирајте не. Погоден ЗА UHP240-170 W0. 7 Оригинална Сијалица За Замена со Куќиште. Компатибилен ЗА ОПТОМА4400 H400+ W400 W400+ X400 X400+. Лесно е Да ја Инсталирате Светилката во Вашиот Проектор Како Начини На Кои ја Вадите Старата Светилка. Бидете Свесни за Конекторот Проверете Дали Е Добро Поврзан. Сите Проекторски Светилки Ќе бидат Тестирани Строго Пред Пратката За Да се Осигура Дека Светилките Можат Да Работат Нормално. Нашата Светилка За Проектор Доаѓа Со Гаранција Од 180 Дена и Одлична Услуга за Клиентите,Доколку Имате Какви било Прашања во Врска со Производот, Слободно Контактирајте не. AKCTBOOM Замена Светилка. Ние Сме Професионално производство и снабдувач на извор на светлина за проекција и фаза со повеќе од 10 години искуство. ние применуваме напредна оптичка технологија на изворот на светлина на проекторот. ние сме желни да ве однесеме во светол и динамичен свет со висока дефиниција. Лесен За Инсталирање. Исклучете го напојувањето и почекајте проекторот да се олади најмалку 30 минути.

Други карактеристики

Најдобри понуди