.

.

Cackina Сте Сакани Кригла Базен Мраз Плажа Пиво чаша (1pc Пластични Пијалок Партија Мраз Двојна Кујна,Јадење &засилувач; Бар Изолирани Чаши Со Капаци

Cackina Сте Сакани Кригла Базен Мраз Плажа Пиво чаша (1pc Пластични Пијалок Партија Мраз Двојна Кујна,Јадење &засилувач; Бар Изолирани Чаши

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Боја : Црвена, Зелена, Сина, Портокалова Употреба : Висококвалитетен Акрилен Материјал, Чашата Може Безбедно да се Користи за Секој Пијалок. Тежина( без Пакување) : 510гр. Големина (висина, Калибар) : 13,2€10€15,5 СМ. Брзо Ладно Зачувување - : Изолација Со Двоен Ѕид Исполнета Со Испукан Гел, Чашата Може Брзо Да Го Излади Вашиот Пијалок. Работа Чаши Постави Гроздобер Млеко Стакло Кафе Чаши Сте Тука 14оз Кафе Кригла Чаша Порцелански Чаши Пиење Чаша. Боја : Црвена, Зелена, Сина, Портокалова. Употреба : Висококвалитетен Акрилен Материјал, Чашата Може Безбедно да се Користи за Секој Пијалок. Тежина( без Пакување) : 510гр. Големина (висина, Калибар) : 13,2€10€15,5 СМ. Брзо Ладно Зачувување - : Изолација Со Двоен Ѕид Исполнета Со Испукан Гел, Чашата Може Брзо Да Го Излади Вашиот Пијалок. Работа Чаши Постави Гроздобер Млеко Стакло Кафе Чаши Сте Тука 14оз Кафе Кригла Чаша Порцелански Чаши Пиење Чаша. Вие Сте Сакани Кригла Базен Ледена Плажа Пиво чаша (1 ПАРЧИЊА) Пластичен Пијалок Партија Мраз Двојна Кујна,Јадење И Бар Изолирани Чаши Со Капаци Брзо ладно зачувување- : двојна ѕидна изолација исполнета со испукан гел, чашата може брзо да го излади вашиот пијалок.Големина (висина, калибар) : 13,2€10€15,5 CMUsage : се препорачува да ја ставите чашата наопаку во фрижидер 2-4 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди