.

.

Средината На Патот Високи Пет #376-Убав Смешен Хумор 14оз Сребрена Патна Кригла

Средината На Патот Високи Пет 376-Убав Смешен Хумор 14оз Сребрена Патна Кригла

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова кригла за патување од 14 метри е најкул работа од исечениот леб Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова чаша за патување 14oz е изработена од најапсолутен нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за патување на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла за патување не е безбедна за микробранова печка или машина за миење садови. Обидете се да го измиете рачно. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци.

Други карактеристики

Најдобри понуди