.

.

Училишен Ранец RJEU, Ранец За Лаптопи СО USB Порта За Полнење, Водоотпорна Колеџ Училишна Компјутерска Торба Подароци за Мажи &засилувач; Жените Се Вклопува 15.6 Инчен Ла

Училишен Ранец RJEU, Ранец За Лаптопи СО USB Порта За Полнење, Водоотпорна Колеџ Училишна Компјутерска Торба Подароци за Мажи &засилувач;

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Голем Капацитет : главниот оддел со одделени прегради и џебови што може да обезбеди простран простор за вашиот лаптоп(15,6 инчи) и таблет, енергетска банка, датотеки А4, паричник, облека и повеќе ваши предмети Предниот оддел со многу џебови, џебови за пенкало и кука за клучеви, го прави вашиот предмет организиран и полесен за наоѓање. USB Порт Дизајн : училишниот ранец со вграден USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре, овој usb училишен ранец за жени ви нуди поудобен начин за полнење на телефонот додека одите. (ЕНЕРГЕТСКАТА БАНКА не е вклучена). Висококвалитетен Материјал : ранецот за жени е изработен од водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина со метални патенти, што е доста издржливо. премиум женскиот ранец, заштитете ги вашите работи од слаб дожд. Безбедност на удобност : Поместените ремени за дишење и прилагодување нема да ви копаат во рамената, ќе ви помогнат да го ослободите стресот на рамото. Ременот за багаж може да се вметне и фиксира на рачката на количката или куферот, што го прави многу лесен за носење. Со скриен џеб против кражба на грбот заштитете ги вашите вредни предмети од крадци. Идеален Подарок : овој стилски ранец за жени може да биде одличен придружник за колеџ, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено. Практични подароци за тинејџери, девојки, пријатели, мајка, баба. Голем Капацитет : главниот оддел со одделени прегради и џебови што може да обезбеди простран простор за вашиот лаптоп(15,6 инчи) и таблет, енергетска банка, датотеки А4, паричник, облека и повеќе ваши предмети. Предниот оддел со многу џебови, џебови за пенкало и кука за клучеви, го прави вашиот предмет организиран и полесен за наоѓање. USB Порт Дизајн : училишниот ранец со вграден USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре, овој usb училишен ранец за жени ви нуди поудобен начин за полнење на телефонот додека одите. (ЕНЕРГЕТСКАТА БАНКА не е вклучена). Висококвалитетен Материјал : ранецот за жени е изработен од водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина со метални патенти, што е доста издржливо. премиум женскиот ранец, заштитете ги вашите работи од слаб дожд. Безбедност на удобност : Поместените ремени за дишење и прилагодување нема да ви копаат во рамената, ќе ви помогнат да го ослободите стресот на рамото. Ременот за багаж може да се вметне и фиксира на рачката на количката или куферот, што го прави многу лесен за носење. Со скриен џеб против кражба на грбот заштитете ги вашите вредни предмети од крадци.

Други карактеристики

Најдобри понуди