.

.

BESPORTBLE Биро Декор Биро Декор Месинг Фенг Шуи Сад Богатство Пари Сад Тибетски Будистички Вода Нудат Сад Месинг Десктоп Украс За Домашна Канцеларија Декор Гроздобер ?

BESPORTBLE Биро Декор Биро Декор Месинг Фенг Шуи Сад Богатство Пари Сад Тибетски Будистички Вода Нудат Сад Месинг Десктоп Украс За Домашна Канцеларија

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Одлично затоплување на куќата и честитки за богатство или украсна статуа за среќа Десктоп корнукопија богатство украс, подобрување на вашето богатство и да ви направи повеќе богатство. Изработени од врвен материјал богатство украс за безбедна и издржлива употреба. Соодветен украс за богатство за дома, канцеларија, продавница и друго место. Симбол на богатство и просперитет. Парична казна изработка богатство украс со креативен дизајн, повеќе атрактивни за гостите. Карактеристики-Боја Златна.- Материјал Бакар. 30см Пакет Вклучувајќи 1пц Бакар украс.

Други карактеристики

Најдобри понуди