.

.

Антимикробна Класична Мала Длабока Корпа, Бела

Антимикробна Класична Мала Длабока Корпа, Бела

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Мадесмарт Антимикробна Класична Мала Длабока Корпа е разноврсна канта за повеќенаменско складирање Корпата има две рачки за преносливост, заоблени агли за лесно одржување и чистење, како и поставата со мек зафат и гумени стапала што не се лизгаат за да ги чуваат предметите на нивно место. Изработена од висококвалитетна пластика без БПА за долготрајна организација. Зошто Антимикробно? Антимикробниот ГО ИНХИБИРА растот на бактериите кои предизвикуваат дамки и мирис на површината на производот, го ЗАЈАКНУВА интегритетот на производот и ОБЕЗБЕДУВА долготрајно организациско искуство за врвен мир на умот. Madesmart® антимикробна Мала Длабока Корпа е разноврсна канта за повеќенаменско складирање. Корпата има две рачки за преносливост, заоблени агли за лесно одржување и чистење, како и поставата со мек зафат и гумени стапала што не се лизгаат за да ги чуваат предметите на нивно место.

Други карактеристики

Најдобри понуди