.

.

30 Парче Злато Сребрени Садови Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење, Јадење Прибор во собата за 6, Вилушки Лажици Ножеви Сребрени Садови За Ресторан Хоте?

30 Парче Злато Сребрени Садови Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење, Јадење Прибор во собата за 6, Вилушки Лажици Ножеви

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме исчистете го сребрениот прибор по употреба и исушете ги парчињата за нивната издржливост Ве молиме, не користете жичани четки или тврди сунѓери за да спречите гребнатини, одржувајте ги сребрените садови мазни. Користете благ чистач при чистење, внимавајќи да не впиете долго време бидејќи натопувањето може трајно да ги оштети сребрените садови. ?●Додадете Поелеганција и Класична На Вашата Маса Q : Уникатен дизајн на предната страна на секоја рачка што ги надополнува повеќето постоечки садови или садови за вечера, издвојувајќи се од обичната сребрена облека, стилскиот и практичен рамен прибор добро се совпаѓа со секој стил на кујна, ресторан или хотел. ?€30 ПАРЧИЊА СРЕБРЕНИ САДОВИ СЕТ СЕРВИС за 6/30 парче златен сребрен прибор за 6, вклучува по 6 : нож за вечера, вилушка за вечера, лажица за вечера и друго ; овој мазен и удобен сребрен сет обезбедува добро разбирање за возрасните и постарите деца. ? [ТРАЈНО БЕЗБЕДНОСНО ЗДРАВЈЕ ] : Конструирано од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна, здрав и издржлив за секојдневна употреба или за подготовка на вечери или забави. Нетоксични и невкусни, без никел и пба, без штетна супстанција.Во меѓувреме, неговата цврстина гарантира дека нема лесно да се наведнува обезбедувајќи ви долгорочна употреба. ?①Широко Применливо : овој сребрен комплет е доволно обичен и цврст за да се користи како дневен, но доволно елегантен за да го украси поставувањето на вашата празнична трпеза со него. Како што се празнични забави, собири, свадби, кампување и забава или бифе и банкети во ресторани или хотели. покрај тоа, ова можете да го видите и како одличен подарок за Загревање На Куќата, Свадба, Денот на Благодарноста, Божиќ или за младенците. Еко-пријателски изберете здрав и еколошки начин на живот.Кажете не за фрлање или пластични садови за еднократна употреба! Можеме да ја намалиме количината на пластични прибор со користење на прибор за повеќекратна употреба. * За по продажбата - ако имате какви било проблеми пред или по употреба, ве молиме известете не и ние ќе ви помогнеме да ги решите сите проблеми со кои се соочувате. УКБИН ќе ви служи сесрдно!. ?●Додадете Поелеганција и Класична На Вашата Маса Q : Уникатен дизајн на предната страна на секоја рачка што ги надополнува повеќето постоечки садови или садови за вечера, издвојувајќи се од обичната сребрена облека, стилскиот и практичен рамен прибор добро се совпаѓа со секој стил на кујна, ресторан или хотел.

Други карактеристики

Најдобри понуди