.

.

АКСЕН Комплет За Чистење За Хидратација Вода Мочниот Меур

АКСЕН Комплет За Чистење За Хидратација Вода Мочниот Меур

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

4 во 1сет сет, Вклучувајќи една флексибилна четка за цевки, една помала четка, една поголема четка и една рамка што се склопува Оваа алатка за чистење не само што може да ги исчисти хирационите мочни меури, туку може да исчисти и други шишиња за домаќинство. ПОГОЛЕМА ЧЕТКА : се користи за воден мочен меур ; ПОМАЛА ЧЕТКА : совршена за писка за залак;. ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ЗМИЈА : одлична за црево; дизајнирана да ја исчисти целата цевка за вода од почеток до крај. СКЛОПУВАЧКА РАМКА : дизајнирана за сушење на мочниот меур, може да се исцеди заедно за да се вклопи во внатрешноста на мочниот меур и да се остави да се исуши на воздух, погодна за секој бренд мочен меур. ИСКОРИСТЕТЕ ГО МАКСИМУМОТ ОД МОЧНИОТ МЕУР ЗА ХИДРАТАЦИЈА И ОСТАНЕТЕ СОВРШЕНО ХИДРИРАНИ СО СВЕЖА ЧИСТА ВОДА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ОВОЈ ВРВЕН КОМПЛЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ!. КОМПЛЕТОТ За Чистење НА МОЧНИОТ Меур СО АКСЕН ви помага да го одржувате вашиот систем за хидратација чист и свеж со леснотија.

Други карактеристики

Најдобри понуди