.

.

Тена Мажи Заштитен Штит Екстра Лесен Мочен Меур Слабост Влошки За Мажи 3 Пакет

Тена Мажи Заштитен Штит Екстра Лесен Мочен Меур Слабост Влошки За Мажи 3 Пакет

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Не си сам Околу 3,4 милиони мажи го доживуваат Неочекуваното Истекување. ТЕНА Мажи ниво 0 е ултра-тенок, безбеден со форма на чаша што ја следи машката анатомија за сигурно вклопување што обезбедува заштита од светлина. Дизајниран со ултра тенка дебелина за удобност и пригушена боја за дискреција, овој производ ќе заштити од лесни капки и дриблинг додека ќе ви овозможи да останете удобни и безбедни. ТЕНА МАЖИ Многу Лесен Заштитен Штит е анатомски дизајниран за мажи со ултра абсорбента јадро за сувост и ефикасна заштита од истекување. Мекиот надворешен капак на заштитниот Штит на тена, сличен на крпа, обезбедува удобност и дискреција и е дизајниран да помогне во намалувањето на мирисот.

Други карактеристики

Најдобри понуди