.

.

360 Фото Кабина Машина За Партии, 360 Степен Спин Камера Кабина Самоуправа Бавно Движење Платформа, Со Ротирачки Штанд&засилувач; ПРСТЕН Светлина ПРЕДВОДЕНА Светлина

360 Фото Кабина Машина За Партии, 360 Степен Спин Камера Кабина Самоуправа Бавно Движење Платформа, Со Ротирачки Штанд&засилувач; ПРСТЕН

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Quol Контрола На АПЛИКАЦИЈАТА ● Лесно контролирајте ја брзината на ротацијата на машината за кабина од 360 камери, вртете во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот Должината и аголот на стапчето за селфи може да се прилагодат по потреба. Quer steady 100% € нашите платформи се опремени со прилагодливи подлоги за стапала за да одговараат на нерамна земја. Дизајнот со низок профил им овозможува на луѓето безбедно да уживаат во среќно време на платформата. платформата одговара на 2-8 луѓе. Quoth remote Domont Automatic 360 Spin Photo Booth Quoth Преку копчето, можете безжично да ја контролирате брзината на ротацијата на машината за кабина од 360 камери, должината и аголот на стапчето за селфи може да се прилагодат по ваша потреба. опремени се и со повеќебојна лед лента, налепница и други реквизити за зголемување на чувството за атмосфера. Тој е широко користен во интерактивно снимање + гиф сцени како што се забави, снимање производи, свадби, изложби, пукање куршуми и така натаму. Овие фотографии или видеа може да се зачуваат на вашиот уред или веднаш да се споделат на вашите социјални платформи. Qurdiness Lestable Лесно Да Се Соберат Q машина избалансиран И стабилен за време на работата, без дополнителен шум и може да се користи долго време.Машината 360 е строго проверена од производство, пакување до транспорт.Ако машината што ја добивте е неисправна, ние ќе ги замениме сите делови што се неисправни поради нормална употреба. Quol Контрола На АПЛИКАЦИЈАТА ● Лесно контролирајте ја брзината на ротацијата на машината за кабина од 360 камери, вртете во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот. Должината и аголот на стапчето за селфи може да се прилагодат по потреба. Quer steady 100% € нашите платформи се опремени со прилагодливи подлоги за стапала за да одговараат на нерамна земја. Дизајнот со низок профил им овозможува на луѓето безбедно да уживаат во среќно време на платформата. платформата одговара на 2-8 луѓе. Quoth remote Domont Automatic 360 Spin Photo Booth Quoth Преку копчето, можете безжично да ја контролирате брзината на ротацијата на машината за кабина од 360 камери, должината и аголот на стапчето за селфи може да се прилагодат по ваша потреба. опремени се и со повеќебојна лед лента, налепница и други реквизити за зголемување на чувството за атмосфера. Тој е широко користен во интерактивно снимање + гиф сцени како што се забави, снимање производи, свадби, изложби, пукање куршуми и така натаму. Овие фотографии или видеа може да се зачуваат на вашиот уред или веднаш да се споделат на вашите социјални платформи. Qurdiness Lestable Лесно Да Се Соберат Q машина избалансиран И стабилен за време на работата, без дополнителен шум и може да се користи долго време.

Други карактеристики

Најдобри понуди