.

.

Stic Пукнатина Налепница Смешни Слики Магнет Магнетни Налепници Тато Подарок

Stic Пукнатина Налепница Смешни Слики Магнет Магнетни Налепници Тато Подарок

DEN 255.20

Количина на стоки
Тековен

● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, едноставно Излупете и Залепете Нанесете На Смешни Налепници за Автомобили секоја тврда мазна површина, вклучувајќи хартија, пластика, стакло, дрво, метал. € Вода ● Совршен амблем автомобил винил со смешна налепница за автомобили (Надворешност, предна решетка, заден багажник, каросерија на возилото, капак на моторот, капак на воздушна кутија, ентериер итн.) за декорација на каросеријата на автомобилот, контролна табла, патека, мотоцикл и скутер; ● може да се постави на секаков вид рамна површина, налепници за Автомобилски браник прозорци, ѕидови, лаптопи, огледала, фрижидери, домашни прозорци, врати, ладилници, пластика, метал или дрво; Направете свој автомобил фрижидер држат налепници. Нашата симпатична налепница за кученце е водоотпорна! Апликациите на отворено како што се прозорци, автомобили, чамци итн траат неколку години.

Други карактеристики

Најдобри понуди