.

.

Рептил Рок Рептил Скриј Пештера Скривалиште Терариум Живеалиште Декор Украс Засолниште За Змија Геко Гуштери Желка Жаби Водоземци Пустиник Рак Медиум

Рептил Рок Рептил Скриј Пештера Скривалиште Терариум Живеалиште Декор Украс Засолниште За Змија Геко Гуштери Желка Жаби Водоземци Пустиник

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Направен од нетоксична смола, рептилот крие пештерата е безбедна и доволно тешка за дополнителна стабилностМазни рабови спречуваат штета на рептил. Издржлив и лесен за чистење. Природниот изглед и реалистичната текстура на карпите се вклопуваат во декорот на пустинските и тропските терариуми што создава природно живеалиште за вас миленичиња. Одвратниот рептил може да обезбеди удобност и сигурност за вашите миленици, да ја ублажи напнатоста. Надворешни Димензии : 7. Внатрешни Димензии : 4.Погоден За видови : гуштер, змија, леопард геко, желка, пајак, жаби, водоземци и многу повеќе. Направен од нетоксична смола, рептилот крие пештерата е безбедна и доволно тешка за дополнителна стабилност.Мазни рабови спречуваат штета на рептил. Издржлив и лесен за чистење. Природниот изглед и реалистичната текстура на карпите се вклопуваат во декорот на пустинските и тропските терариуми што создава природно живеалиште за вас миленичиња. Одвратниот рептил може да обезбеди удобност и сигурност за вашите миленици, да ја ублажи напнатоста.

Други карактеристики

Најдобри понуди