.

.

Винко КВП-101, 10 Стал Висок Јаглероден Челик Готвач Нож Со Бела Полипропиленска Рачка, Професионален Готвач Нож, Шупливи Земјата

Винко КВП-101, 10 Стал Висок Јаглероден Челик Готвач Нож Со Бела Полипропиленска Рачка, Професионален Готвач Нож, Шупливи Земјата

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Стал серија, е најекономично ценета линија Од Винко, која нуди исто ниво на квалитет и перформанси како и другите кои чинат двојно повеќе Ножот се одликува со германско челично сечило X50 Cr Mo V15 и germanономски дизајнирана бела полипропиленска рачка отпорна на лизгање, без дамки, нудејќи исклучителна удобност при употреба, како и намалување на заморот на рацете и рацете. Без разлика дали сечете, сечете, сечете коцки, резба, јадро, дупчење, сечкање, лупење, мелење или џулиенинг, овој сигурен челичен готвачки нож е дизајниран да го направи сето тоа. Сечилото на ножот може да се пофали со одлична отпорност на кинење и абење, како и на пигменти и киселини во храната. омфортен и лесен за употреба дури и при сечкање билки, Ножот На Овој прекрасен готвач Од Винко е задолжителен мултитаскер за секоја професионална ресторанска кујна. Стал серија, е најекономично ценета линија Од Винко, која нуди исто ниво на квалитет и перформанси како и другите кои чинат двојно повеќе. Ножот се одликува со германско челично сечило X50 Cr Mo V15 и germanономски дизајнирана бела полипропиленска рачка отпорна на лизгање, без дамки, нудејќи исклучителна удобност при употреба, како и намалување на заморот на рацете и рацете. Без разлика дали сечете, сечете, сечете коцки, резба, јадро, дупчење, сечкање, лупење, мелење или џулиенинг, овој сигурен челичен готвачки нож е дизајниран да го направи сето тоа. Сечилото на ножот може да се пофали со одлична отпорност на кинење и абење, како и на пигменти и киселини во храната. омфортен и лесен за употреба дури и при сечкање билки, Ножот На Овој прекрасен готвач Од Винко е задолжителен мултитаскер за секоја професионална ресторанска кујна. Стал серија, е најекономично ценета линија Од Винко, која нуди исто ниво на квалитет и перформанси како и другите кои чинат двојно повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди