.

.

Работна Ранец Чанта За Жени, 15,6 Инчен Ранец За Лоптоп За Медицинска Сестра За Патување,Водоотпорен Рфид Анти-Кражба Голем Широко Отворен Ранец За Медицинска Сестра

Работна Ранец Чанта За Жени, 15,6 Инчен Ранец За Лоптоп За Медицинска Сестра За Патување,Водоотпорен Рфид Анти-Кражба Голем Широко

DEN 399.84

Количина на стоки
Тековен

? 2022 Класичен Женски Ранец За Лаптоп Надградба : главниот оддел со голем отворен дизајн е лесен за организирање и брз пристап Класичниот стилски дизајн одговара на канцелариски работник, наставник, доктор, студент на колеџ. ? Голем Ранец Чанта За Жени : Димензија : 43*16*32см /12. 9 "" H, Тежина : 1. Голем капацитет ОД 20 ЛИТРИ, 2 прегради и 18 џебови. Лесно се организираат сите училишни материјали и добро се вклопуваат до 15,6"" лаптопи. ? Ранец за патување Со USB Порта За Полнење : ранците За Патување се опремени со вградена USB порта за полнење, лесна за полнење на телефонот кога сте во движење (енергетската банка не е вклучена). ? Одлична Изработка : Изработена од висококвалитетен полиестер и стп кожа, дебели ремени за рамо, силни рачки, патенти без лизгање и специјално армирани шевови, цврсти и издржливи. ? Широка Примена : овој стилски ранец може да биде одличен придружник за колеџ, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено. Практични подароци за тинејџери, момчиња, девојчиња, пријатели, мајка, татко, неа или него. ? 2022 Класичен Женски Ранец За Лаптоп Надградба : главниот оддел со голем отворен дизајн е лесен за организирање и брз пристап. Класичниот стилски дизајн одговара на канцелариски работник, наставник, доктор, студент на колеџ. ? Голем Ранец Чанта За Жени : Димензија : 43*16*32см /12. 9 "" H, Тежина : 1. Голем капацитет ОД 20 ЛИТРИ, 2 прегради и 18 џебови. Лесно се организираат сите училишни материјали и добро се вклопуваат до 15,6"" лаптопи. ? Ранец за патување Со USB Порта За Полнење : ранците За Патување се опремени со вградена USB порта за полнење, лесна за полнење на телефонот кога сте во движење (енергетската банка не е вклучена). ? Одлична Изработка : Изработена од висококвалитетен полиестер и стп кожа, дебели ремени за рамо, силни рачки, патенти без лизгање и специјално армирани шевови, цврсти и издржливи. ? Широка Примена : овој стилски ранец може да биде одличен придружник за колеџ, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено.

Други карактеристики

Најдобри понуди