.

.

Тофику Полица Полица Полица Гроздобер Полица Ѕид Виси Полици Пловечки Книга Полица Фото Рамки Полици Ѕид Монтирани Пловечки Полица Држач За Складирање Држач Ѕид М

Тофику Полица Полица Полица Гроздобер Полица Ѕид Виси Полици Пловечки Книга Полица Фото Рамки Полици Ѕид Монтирани Пловечки

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Декоративна Ѕидна Полица : дизајнот монтиран На Ѕид може да заштеди простор во вашиот дом Дрвени Полици За Складирање : Користење материјали со фина изработка, цврсти и. Виси Лебдечка Полица : Една ставка е повеќенаменска, така што ѕидниот простор е богат, а исто така може да ви даде уреден простор. Полици за Складирање На Ѕид од дрво : Погоден За спална соба, кујна, канцеларија, дневна соба. Дрво Кутија Ѕид Полица : Погоден за домови, канцеларии, итн. може да се користи за складирање на разни предмети. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на решетката За складирање-Материјал : ѕид Од Дрво. - Големина : Околу 39, 80Х18, 00Х9, 50см/ 15, 64Х7, 07Х3, 73во декоративна ѕидна полица. - Боја : Како Што е Прикажано дрво ѕид заградата. - Украсете ги вашите празни ѕидови со извонредна решетка за складирање поставена на ѕид за да ги покажете вашите мали украси детска спална соба пловечка полица. - Погоден за спална соба, кујна, канцеларија, полици за монтирање на ѕид во дневната соба. - Исклучителната изработка ја гарантира неговата издржливост и популарност Решетка монтирана На Ѕид.

Други карактеристики

Најдобри понуди