.

.

ИОЛМНГ Ретро Куфер Пикник Кошница За Перење Складирање Во Домаќинството Со Пренослива Ткаена Козметичка Кутија За Складирање

ИОЛМНГ Ретро Куфер Пикник Кошница За Перење Складирање Во Домаќинството Со Пренослива Ткаена Козметичка Кутија За Складирање

DEN 1136.00

Количина на стоки
Тековен

Со рачка, лесна за употреба Мултифункционален : одличен избор за чување леб, овошје, грицки, книги и сарафани. Отпорен на абење, долг работен век. Многу погоден за излети, пешачење, кампување, семејни собири, риболов. Различни големини за задоволување на потребите. Со рачка, лесна за употреба мултифункционална : одличен избор за чување леб, овошје, закуски, книги и отпорни на облека, долг работен век, многу погоден за излети, пешачење, кампување, семејни собири, разновидни големини за задоволување на потребите пакетот вклучува : 1*корпа за пикник (со исклучок на други производи за демонстрација)белешки : 1. Поради различни дисплеи и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата на сликата. Поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см3. Чисто рачно изработено, неизбежно е да има некои мали недостатоци, но тоа нема да влијае на целокупниот изглед и употребарачно плетено.

Други карактеристики

Најдобри понуди