.

.

Јокаве Кармин Случај Со Огледало Блинг Ресел Кристали Шминка Торба Мини Патување Козметичка Торба Кристал Кармини Торбичка Монета Чанта Водоотпорен Шминка Орган?

Јокаве Кармин Случај Со Огледало Блинг Ресел Кристали Шминка Торба Мини Патување Козметичка Торба Кристал Кармини Торбичка Монета

DEN 1254.40

Количина на стоки
Тековен

Торба за кармини со Патент е изработена од висококвалитетна стп кожа, со рачно зашиен и инкрустиран пенлив кристален ланец за ресни, многу луксузен и блескав Мини големина : 3. Паметна кристална мини козметичка кеса која лесно складира монети, моливи за веѓи, маскара, кармин, воздушно перниче и пудра итн. Модната Торба За Шминка Со Ресни Е опремена со огледало за шминка, што е погодно за носење и може да ги задоволи вашите потреби за шминка во секое време, насекаде. Тоалетна Торба за Патување со кристал и мода Е дизајнирана со нова комбинација на кристал и модна ресна, многу пенлива и луксузна, ќе направи да изгледате многу шармантно и да се издвојувате од толпата. Сјајните Додатоци за Шминка Од Кристал се одличен подарок за жените кои ја сакаат убавината, исто така е идеален подарок за родендени, Денот на Вљубените, Божиќ. Торба за кармини со Патент е изработена од висококвалитетна стп кожа, со рачно зашиен и инкрустиран пенлив кристален ланец за ресни, многу луксузен и блескав. Мини големина : 3. Паметна кристална мини козметичка кеса која лесно складира монети, моливи за веѓи, маскара, кармин, воздушно перниче и пудра итн. Модната Торба За Шминка Со Ресни Е опремена со огледало за шминка, што е погодно за носење и може да ги задоволи вашите потреби за шминка во секое време, насекаде. Тоалетна Торба за Патување со кристал и мода Е дизајнирана со нова комбинација на кристал и модна ресна, многу пенлива и луксузна, ќе направи да изгледате многу шармантно и да се издвојувате од толпата. Сјајните Додатоци за Шминка Од Кристал се одличен подарок за жените кои ја сакаат убавината, исто така е идеален подарок за родендени, Денот на Вљубените, Божиќ. Драг пријателе, добредојде во мојата продавница. Мини козметичка торба за кармин ќе ви помогне со тоа што ќе го одржувате организиран,лесен за носење и ќе ги задоволите дневните потреби, не зазема многу простор, дизајниран со сјаен кристал и моден реследник, многу пенлив и луксузен, луѓето ќе се сетат на овој шик и прекрасен организатор на шминка.

Други карактеристики

Најдобри понуди