.

.

Lorvies Симпатична цртана був девојка со слушалки за складирање кутија за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

Lorvies Симпатична цртана був девојка со слушалки за складирање кутија за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm /преклопена големина : 6,3 x 6,3 инчи. Карактеристики : Едовно печатење. Едноставно и практично. Лесно чистење : За секојдневно чистење, само исчистете ги пукнатините со четка или крпа. Погодно е за клучеви, часовници, книги, албум и други мали духови. Се вклопува во канцелариска маса, дневна соба, полици, итн. Нашите корпи за отпадоци корпи за коцки кутии за фиоки за фиоки за деца играчки за несакани книги. Добро одговара на полицата, или како организатор на фиоки Бин и канти за складирање со почувствуван допир за детски играчки списанија весници за весници дома, кујна, канцелариски организатор.

Други карактеристики

Најдобри понуди