.

.

Patikil DIY Фото агли, 10 листови/240 парчиња лепила за лепила за налепница за списание за списанија за дневник за дневник, црвена боја, црвена

Patikil DIY Фото агли, 10 листови/240 парчиња лепила за лепила за налепница за списание за списанија за дневник за дневник, црвена боја,

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Големина на аголот на фотографијата : 15 x 15 x 20 mm / 0,6 x 0,6 x 0,8 инчи; Севкупна големина : 123 x 90 mm / 4,8 x 3,5 инчи (L*W); Боја : црвена Предност : Направено од издржлив материјал за хартија, лесен, мазен и отпорен на абење, може добро да ги заштити вашите фотографии од свиткување, лесно да ги отстрани фотографиите без да ги оштети; Дизајнот поддржан од лепило може да ви помогне цврсто да ја прикачите вашата фотографија на книга со албуми или рамен wallид. Не е потребен дополнителен лепак; Светли бои и убави обрасци можат да одговараат на повеќето слики во стилот на слики, практични и удобни, со цел да се создаде стилски стил за вашите фотографии, задоволување на вашите различни потреби за DIY. Упатство : Погодно за употреба, само излупете ги налепниците на аголот од хартијата и нанесете директно на аглите на фотографијата. Апликација : Овие агли на фотографии се дизајнирани да ги поправат вашите фотографии и може подобро да ги украсуваат вашите фотографии, давајќи им на вашите фотографии привлечен изглед, што е корисна алатка за белешки, албуми со фотографии, списанија, photoидови за фотографии, книги за меморија, занаети за DIY или покани .

Други карактеристики

Најдобри понуди