.

.

TJPOTO # GBH2-26DE Switch Switch Power GBH2-26DFR GBH 2-26 E GBH2-26DRE GBH2-26 Заменски дел Нов за Bosch

TJPOTO GBH2-26DE Switch Switch Power GBH2-26DFR GBH 2-26 E GBH2-26DRE GBH2-26 Заменски дел Нов за Bosch

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Обезбедување на квалитет : Добро дизајнирана, одлична обработка Направено од високо издржливи материјали, строго тестирани, компактни и цврсти, долговечни. Не OEM делови, но ги исполнува барањата за производство на OEM. Лесно за инсталирање, заштедува време и пари. Ултра издржлива, квалитетна замена. Направено од издржлив материјал со висок квалитет и добро тестиран од производителот на производи од траен квалитетен материјал и добро тестиран од производителот. Ве молиме, потврдете го вашиот модел погоре пред да нарачате. Ова е замена на производителот. Функционален еквивалент на претходните делови. Опис на Производот добро дизајнирана, одлична обработка. Направено од високо издржливи материјали, строго тестирани, компактни и цврсти, долговечни. Ние прифаќаме нарачки за рефус производи Овој дел е не-оригиналниот компатибилен резервен, името на производителот и бројот на дел се само за повикување. Забележете дека услугата за гаранција за ветување, гаранција од 1 година, гаранција за враќање на парите од 1 месец, вашето задоволство е секогаш наше најголемо извршување! Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или проблеми! Ако овој производ не е погоден за вашиот модел по приемот на стоката или за време на процесот на инсталација, ве молиме не заборавајте да не контактирате со време и ние ќе ви помогнеме да ги изберете додатоците погодни за вашиот модел.

Други карактеристики

Најдобри понуди