.

.

Gutiquanjj squishy кнедли со стрес играчка, играчка со прсти изработена од TPR со тесто од брашно внатре за стрес, АДХД, симулирани новински играчки за награди во училница, за?

Gutiquanjj squishy кнедли со стрес играчка, играчка со прсти изработена од TPR со тесто од брашно внатре за стрес, АДХД, симулирани

DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен

Ослободете го стресот и вознемиреноста : Нашата симулирана играчка за топка со стрес од пунџа е совршена за ублажување на вознемиреност и раздразливост Едноставно исцедете го со рацете за да го ослободите вашиот стрес и иритација. Совршен подарок : Со својот исклучителен реален изглед и меко чувство, тоа прави одличен подарок за најблиските и пријателите. Исто така, може да им помогне на луѓето со нарушување на дефицитот на внимание, АДХД, OCD и високи нивоа на стрес и вознемиреност. Реален изглед : Изгледот во форма на пунџа со паробродско пакување изгледа многу реален, што го прави одличен додаток на вашата колекција. Средно е и удобно да се држи во рака. Висококвалитетен материјал : Нашата симулација на играчка со топка за стискање на кнедли се прави со употреба на висококвалитетен TPR материјал, кој е и здрав и еколошки. Тоа е меко и еластично и може да се мачка во која било форма што ви се допаѓа. Прво безбедност : Забележете дека нашите симулирани играчки за топка за притисок на кнедли и пластични пароброд не се јадат и не треба да се користат како кујнски прибор. Безбедноста е нашиот главен приоритет. Ослободете го стресот и вознемиреноста : Нашата симулирана играчка за топка со стрес од пунџа е совршена за ублажување на вознемиреност и раздразливост. Едноставно исцедете го со рацете за да го ослободите вашиот стрес и иритација. Совршен подарок : Со својот исклучителен реален изглед и меко чувство, тоа прави одличен подарок за најблиските и пријателите. Исто така, може да им помогне на луѓето со нарушување на дефицитот на внимание, АДХД, OCD и високи нивоа на стрес и вознемиреност.

Други карактеристики

Најдобри понуди