.

.

173 парчиња Вселенски Украси За Роденденска Забава,Чинии,Салфетки,Салфетки, Чаши, Чаршав,Банер За Позадина, Балони За Астронаути,за 16 Гости Момчиња Девојки Роденден?

173 парчиња Вселенски Украси За Роденденска Забава,Чинии,Салфетки,Салфетки, Чаши, Чаршав,Банер За Позадина, Балони За Астронаути,за 16

DEN 559.84

Количина на стоки
Тековен

?●Декорација На вселенска Тема} Пакетот вклучува простор роденденска тема позадина крпа, вселенски роденденски банер цртан филм астронаут/нло банер, прекрасен астронаут и ракетен балон од алуминиумска фолија, балон од ѕвездено небо, со синџир балон, Вселенска тема, чинија, салфетка, салфетка, чаша, чаршав, нож, вилушка и сет со лажица Комплетот за декорација на вселенска тема носи уникатно расположение, ќе ви донесе визуелно уживање и среќно расположение. Овој симпатичен дисплеј е крајната декорација на забавата за роденденската забава на вашето дете!. ?●Висококвалитетни Материјали€Банер и садови сите изработени од супер висококвалитетен бел картон од 300 гр.со светли и полни бои. Балоните се 2,8 гр висококвалитетни балони од латекс, отпорни на компресија и задебелени и издржливи (само треба да се полнат до 80-90% ). Балонот од алуминиумски филм не содржи штетни материи, петслојна композитна структура, двострана шема, заштита на животната средина и без избледување, автоматско запечатување. ?`+Широка Употреба Нашиот комплет за украсување забави е погоден за разни сцени, совршен за првиот роденден на бебето, погоден и за забави со вселенска тематика, комплетот може да ги исполни сите украси за целата забава, да ги стави на ѕид, да ја зголеми убавината на забавата. ?€Прво Патување Околу Сонцето Q сонот На Бебето секогаш започнува со летање во вселената, завршување на патување околу светот на неговата прва роденденска забава, што ќе го импресионира. Напредно совпаѓање на сината боја, различни сцени, облекување убави спомени, снимање на секој дел од растот. ?€Совети● крпата за позадина е преклопена и испорачана, и може да има малку набори. Само користете пегла за да ја испеглате задната страна на крпата во позадина на ниска температура од 130 степени, и можете да добиете совршена крпа за позадина. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние сме секогаш на ваша услуга. ?●Декорација На вселенска Тема} Пакетот вклучува простор роденденска тема позадина крпа, вселенски роденденски банер цртан филм астронаут/нло банер, прекрасен астронаут и ракетен балон од алуминиумска фолија, балон од ѕвездено небо, со синџир балон, Вселенска тема, чинија, салфетка, салфетка, чаша, чаршав, нож, вилушка и сет со лажица .Комплетот за декорација на вселенска тема носи уникатно расположение, ќе ви донесе визуелно уживање и среќно расположение. Овој симпатичен дисплеј е крајната декорација на забавата за роденденската забава на вашето дете!.

Други карактеристики

Најдобри понуди