.

.

Boxwave Case компатибилен со Apple iPhone 13 Pro - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Apple iPhone 13 Pro - Jet Black

Boxwave Case компатибилен со Apple iPhone 13 Pro - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Apple iPhone 13 Pro

DEN 303.20

Количина на стоки
Тековен

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Apple i Phone 13 Pro Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. ? [Лесно за употреба] Едноставно лизгајте го вашиот i Phone 13 Pro во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направени со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот i Phone 13 Pro кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете го вашиот i Phone 13 Pro со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас. ? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Apple i Phone 13 Pro. Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. ? [Лесно за употреба] Едноставно лизгајте го вашиот i Phone 13 Pro во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направени со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот i Phone 13 Pro кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете го вашиот i Phone 13 Pro со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди