.

.

Смешна бејзбол дрвена кутија знак рустикален бејзбол loversубовници дрвена кутија знак декоративна земја знак блок плакета за домашна маса за полица за табели 5 x 5

Смешна бејзбол дрвена кутија знак рустикален бејзбол loversубовници дрвена кутија знак декоративна земја знак блок плакета за домашна маса

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Димензија : 5 x 5 инчи Дрво материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од висококвалитетни дрвени материјали и има природен рустикален шарм. Не е лесно деформирано. Еко-пријателски и силен. Интересен дизајн : Оваа дрвена кутија е професионално дизајнирана за навистина да даде изјава и вкус. Комбинацијата на интересен текст и живописни слики е уште поинтересна. Применливост : Овој исклучителен знак на дрвена кутија е многу украсен. Погоден за украсување на вашиот дом, спална соба, дневна соба, бања, канцеларија и многу повеќе. Можете исто така да го користите како декорација за wallsидови и работна површина, дури и полици за книги, countertops и други простори. Подарок за велигденска декорација : Ова е добар избор на подарок, кој може да се даде на семејството, пријателите, колегите и децата. Мала симпатична дрвена кутија може да биде прекрасен додаток на вашиот дом. Димензија : 5 x 5 инчи. Дрво материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од висококвалитетни дрвени материјали и има природен рустикален шарм. Не е лесно деформирано. Еко-пријателски и силен. Интересен дизајн : Оваа дрвена кутија е професионално дизајнирана за навистина да даде изјава и вкус. Комбинацијата на интересен текст и живописни слики е уште поинтересна. Применливост : Овој исклучителен знак на дрвена кутија е многу украсен.

Други карактеристики

Најдобри понуди