.

.

Американска маичка со маица жени жени во САД starвездички ленти Четврти јули маички со лекови против вратот на врвови за теретани за жени за жени

Американска маичка со маица жени жени во САД starвездички ленти Четврти јули маички со лекови против вратот на врвови за теретани

DEN 315.20

Количина на стоки
Тековен

【Премиум материјал】 : Направено од супер мека ткаенина со висок квалитет на брзо сушење, добра еластичност 2 Единствено стил, прецизно позиционирање, дизајнот на производот може точно да ги сфати потребите на целните клиенти, може добро да реши различни проблеми со обликот на телото на жените, горниот дел од телото Ефектот е добар, а стапката на трансакција е висока; 3. уникатен стил, како одраз на диференцијацијата на брендот и постигнување на победа ситуација; 4. Брзо ажурирање на стоките и точно го сфаќаат ритамот на модните трендови и времето; Предупредување за топлина : 1. Ве молиме, проверете ги деталите за големината внимателно пред да купите. Ве молиме, дозволете неточност од 0,5инх-1инч заради рачното мерење. Подобро е да се предадете нежно да ги измиете предметите со ладна вода, да не избелувате, да висат суво и ниското железо. Слободно можете да не контактирате ако ви требаат дополнителни информации или имате коментари или прашања, нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде во контакт со вас наскоро. Ви благодарам! Дизајнот нема да ве натера да се чувствувате премногу тесни кога ќе поставите повеќе во студениот ден. Повод : Обичниот врв е добар за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, итн. Оваа качулка го решава проблемот да не знае што да носи на датум.

Други карактеристики

Најдобри понуди