.

.

Винмеа Рустикален дрвен знак на плакета wallидна уметност, ние бевме заедно, го заборавам остатокот Волт Витман, врамени дрвени знаци подготвени да висат 8 x 12

Винмеа Рустикален дрвен знак на плакета wallидна уметност, ние бевме заедно, го заборавам остатокот Волт Витман, врамени дрвени

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Мерки : 16 "x20"/40x50 cm (дозволете грешка од 1-2 см) ? Материјал : Знакот е изработен од висококвалитетно дрво, а шемата на дрво е трајно отпечатена на дрво. Нема да чипне, излупи или избледи и нема да избледи. ? Производи : Дрвениот знак е одлична декорација за спална соба, кафулиња, градини, забави, домови, канцеларии, итн., Господинете го неговиот модерен стил на фарма за да донесете топла и добредојдена вибрација на вашиот влез, дневна соба, фоаје, ходник, лоби и спална соба . Предлог : Не миете со вода, се препорачува редовно да се чистат чиста. Совршен подарок - Треба да најдете слатка подарок за нов сопственик на домови? Осветлете го нивниот ден со тоа што ќе им ја дадете оваа врамена декорација за печатење. Овој прекрасен и симпатичен wallиден уметнички декор ќе направи страшна подарок за домаќинство. Мерки : 16 "x20"/40x50 cm (дозволете грешка од 1-2 см). ? Материјал : Знакот е изработен од висококвалитетно дрво, а шемата на дрво е трајно отпечатена на дрво. Нема да чипне, излупи или избледи и нема да избледи. ? Производи : Дрвениот знак е одлична декорација за спална соба, кафулиња, градини, забави, домови, канцеларии, итн., Господинете го неговиот модерен стил на фарма за да донесете топла и добредојдена вибрација на вашиот влез, дневна соба, фоаје, ходник, лоби и спална соба . Предлог : Не миете со вода, се препорачува редовно да се чистат чиста. Совршен подарок - Треба да најдете слатка подарок за нов сопственик на домови? Осветлете го нивниот ден со тоа што ќе им ја дадете оваа врамена декорација за печатење.

Други карактеристики

Најдобри понуди