.

.

Ојалма персонализирана настрана Почетна ѓердан злато странично буква ѓердан Maxi Colar A -Z 26 букви чакер накит за жени - T - најчесто 16119

Ојалма персонализирана настрана Почетна ѓердан злато странично буква ѓердан Maxi Colar A -Z 26 букви чакер накит за жени - T - најчесто 16119

DEN 849.60

Количина на стоки
Тековен

Исклучителен и класичен дизајн шарм Може да се користи во сите видови на декорација. Совршено за ѓердан, нараквица, висина, проект за запишување, клуч за клучеви, клуч, ланец на џемпери, глужд, декоративни додатоци за мобилни телефони, итн. Најдобар избор за накит DIY. Одлично за рачно изработени уметности занаети, проекти за изработка на накит, како што се нараквици, ѓердан, обетки, глужд, клуч за клучеви, проект за запишување и други украси. Урците можат да се користат како убави подароци за вашите пријатели или членови на семејството. Тие ќе бидат многу среќни. Погодно е за ѓердани, нараквици, обетки, ланци на клучеви, синџири на џемпери, правење глуждови и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди