.

.

Домаќинството Lelamp модерна минималистичка лустер за лабави за текстил, ткаенина за лабави за лабави, абамбала за лабави, абамбарами додатоци

Домаќинството Lelamp модерна минималистичка лустер за лабави за текстил, ткаенина за лабави за лабави, абамбала за лабави, абамбарами

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Современ стил : Може да игра декоративна улога во процесот на осветлување, создавајќи уникатно стилско и современо чувство во вашата спална соба Таванската ламба е многу погодна за украс на домови, погодна за луѓе со вкус. Направено од избрана ткаенина, облечена - отпорна, не е лесна за повреда на рацете. Страничните дизајни на чипка се исклучителни и материјалот е лесен. Овој производ е сенка на ламби, која е изработена од врвен материјал за крпа, безбеден и за долгорочна употреба. Погоден за спална соба, дневна соба и многу повеќе. Вашата таванска светлина од, исто така, може да создаде романтична и топла атмосфера без заслепувачки. Оваа модерна сенка на ламби е погодна за ламби за маса, ламби за акцент, гроздобер ламби, ламби за стапчиња од свеќи и детски простории. Применлива сцена, спална соба, лоби, студија, хотел, студио, итн. Име на производот : лабачка Тип на проект : Материјал за абажур : Метал+крпа+ПВЦ Боја : Црна димензии : околу 9x13.2x5,5 инчи (горниот D X L X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X x Крајно г) Висина : Околу 13см/5,1 инчи Тежина : Околу 650g/22.9oz Цел : Домаќин за осветлување на домаќинството Тип на држач за осветлување на домаќинството : E14 Packing Список : 1 Совети за абажбери : Прво на сите, не смееме да ги допираме капките за вода на абажур кога го користиме, Бидејќи многу корисници ќе ги исушат капките за вода на косата кога се бањаат, што може да се истури на лабавата.

Други карактеристики

Најдобри понуди