.

.

Асувуд рингишпил кристална топка музичка кутија украси Фантазија лебдат снег октава кутија девојка роденденски подарок Божиќ

Асувуд рингишпил кристална топка музичка кутија украси Фантазија лебдат снег октава кутија девојка роденденски подарок Божиќ

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Срцето на сонот на секоја девојка за заменка на принцезата, ги содржи сите слатки зборови во светот, loveубов и ectionубов, но исто така им дозволува на девојките кои имаат среќно чувство да се разгалат Прекрасно врвно покритие, полн со европски стил Убава врежана горната покривка, опкружена со прекрасен дијамантски вметнат, покажувајќи го стилот. Три исклучителни коњчиња во кристалната топка, деликатна изработка, врежан и позлатен дизајн, животно движење на различни. Основата симпатична дизајн на херувим, романтичен и исклучителен, нежен резба, рачно врежана. Кристалната топка во шарените sequins, само нежно тресењето може да биде романтично летање. Срцето на сонот на секоја девојка за заменка на принцезата, ги содржи сите слатки зборови во светот, loveубов и ectionубов, но исто така им дозволува на девојките кои имаат среќно чувство да се разгалат. Прекрасно врвно покритие, полн со европски стил Убава врежана горната покривка, опкружена со прекрасен дијамантски вметнат, покажувајќи го стилот. Три исклучителни коњчиња во кристалната топка, деликатна изработка, врежан и позлатен дизајн, животно движење на различни. Основата симпатична дизајн на херувим, романтичен и исклучителен, нежен резба, рачно врежана. Кристалната топка во шарените sequins, само нежно тресењето може да биде романтично летање. Срцето на сонот на секоја девојка за заменка на принцезата, ги содржи сите слатки зборови во светот, loveубов и ectionубов, но исто така им дозволува на девојките кои имаат среќно чувство да се разгалат.

Други карактеристики

Најдобри понуди