.

.

Аексит Грит 400/800 Абразивни тркала и дискови Борид абразивно мелење нафта од мелење на нафта со мелење на нафта

Аексит Грит 400/800 Абразивни тркала и дискови Борид абразивно мелење нафта од мелење на нафта со мелење на нафта

DEN 1572.80

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Абразиви мелење на нафта; грануларност : 400 решетки, 800 решетки Материјал : Абразивна, смола; целокупна големина : 100 x 20 x 5mm / 4 "x 0,8" x 0,2 "(L*W*T). Боја : црна : Абразиви мелење нафта; грануларност : 400 ренде, 800 решетки. Материјал : абразивна, смола; целокупна големина : 100 x 20 x 5mm / 4 "x 0,8" x 0. Содржина на Pakcage : 1 x абразиви мелење нафта. Одлично е за мелење, полирање и заострување.

Други карактеристики

Најдобри понуди