.

.

Coheali 500 компјутери Божиќни цветни клипови украси за занаети Божиќни клипови за венци Минијатурни Божиќни клипови Божиќни мантили Клипови Фестивал Орнамент клипов?

Coheali 500 компјутери Божиќни цветни клипови украси за занаети Божиќни клипови за венци Минијатурни Божиќни клипови Божиќни

DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен

Божиќни клипови за украси- доволно количина е корисно за украсување на вашите Божиќни занаети и доволно за задоволување на вашите различни потреби Метални клипови со крокодил- Божиќни цвеќиња клипови доволно количина е корисна за украсување на вашите Божиќни занаети и доволно за задоволување на вашите различни потреби. Клип за украси на дрво од дрво- Направен од материјал од висока класа, кој може да издржи на трајната употреба. Клокодилни стеги- се одликува со добри, сигурни, издржливи, безбедни, економски и практични. Клипови за фиксирање на украси- Ако можете да ги задржите многу добро, тогаш тие можат да бидат многу пати. Божиќни клипови за украси- доволно количина е корисно за украсување на вашите Божиќни занаети и доволно за задоволување на вашите различни потреби. Метални клипови со крокодил- Божиќни цвеќиња клипови доволно количина е корисна за украсување на вашите Божиќни занаети и доволно за задоволување на вашите различни потреби. Клип за украси на дрво од дрво- Направен од материјал од висока класа, кој може да издржи на трајната употреба. Клокодилни стеги- се одликува со добри, сигурни, издржливи, безбедни, економски и практични. Клипови за фиксирање на украси- Ако можете да ги задржите многу добро, тогаш тие можат да бидат многу пати. Пакетот вклучува 500 X клипови Карактеристики -Која : Како што е прикажано Сребрени алигаторски прицврстувачи -Материјал : Стегач за декор на железо -Големина : 2,50х0.24х0 Клип за Божиќно украсување.

Други карактеристики

Најдобри понуди