.

.

Алеипорт чувар на ангел, визир клип, додатоци за безбедност на автомобили, автомобили подароци за нови возачи тинејџери момчиња родителски семејни пријатели, нови

Алеипорт чувар на ангел, визир клип, додатоци за безбедност на автомобили, автомобили подароци за нови возачи тинејџери момчиња родителски

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Клип за визир „Свети Кристофер“ - Свети Кристофер е покровител на возачи, постојан потсетник дека се сакани и да патуваат безбедно Безбедност на молитвата за возење - зборот „Заштитете ме, моите патници и сите што минуваат со стабилна рака будно око“, врежано на клипот „Свети Кристофер медал“, Ангел, Ангел Визор, кој ќе го благослови возачот додека возите. Премиум квалитет - Алеипорт усвојува висококвалитетна не'рѓосувачка легура, па затоа е исклучителна во занаетчиството. Издржливо е да се примени. Идеја подарок - тоа е совршен подарок за кого го сакавте, како што е нов возач. Известете им дека се посебни!. Universal Fit - Клипот за визир на автомобилот им одговара на сите автомобили, клипови безбедно на повеќето автомобилски ставови за да патуваат безгрижни патувања.

Други карактеристики

Најдобри понуди