.

.

Машка опрема за елек со двојно полнење 13- Контролен интерфејс USB Контрола за греење на греење двојна температура три машки палта и

Машка опрема за елек со двојно полнење 13- Контролен интерфејс USB Контрола за греење на греење двојна температура три машки палта и

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Материјал за миење. Материјал : памук, полиестер и спандекс. Варм, ветерница и лесна. Задебелен ватиран дизајн и врвен лесен материјал, ве одржуваат топло и пријатно. Desgin : Windproof Зимски палто патент, одвојлив качулка со прилагодливо влечење, џебови, манжетни за истегнување за да се загрее во зимските месец. Зачувајте го внатрешното суво, намалување на времето за перење и продолжување на животниот век на услугата. Featrue : Класичен дизајн ватиран јакна е лесна, водоотпорна и разноврсна. Долу јакната ќе ве задржи топло и удобно. Практична и издржлива изолирана јакна може да се користи за секојдневно секојдневно носење, исто така за скијање, пешачење, кампување и снегпорт. јакни за мажи машка зимска палта палта за мажи јакна мажи машка палто палто за мажи машки зимски палта машки палта машки надолу јакни и палта мажи зимски палто меур палто мажи зимски палта меурчиња меурчиња за мажи машка јакна со качулка јакна мажи машка машка машка машка машка машка машка машка машка машка машка машка машка палто маж маж маж маж мажите маж маж маж мажи палто меурчиња мантил јакна зимска машка мантија зимски машки јакни мажи јакни со меурчиња со меурчиња за мажи меурчиња јакна за машка облека за надворешни работи и палта мажи палто мантили и јакни за мажи. winter jackets for men winter coats for men mens winter coats mens jackets mens winter jackets coats for men mens jacket men's jacket mens winter jacket men jacket men's winter coats jacket men men winter jacket jacket men mens fall jacket mens coat mens winter coat work jackets for men машки палта мажи зимски палто палто за мажи маж мантил јакни машка јакни меур палто мажи ватирани јакна мажи зимска јакна мажи мажи јакна меур јакна за мажи машки палто масти.

Други карактеристики

Најдобри понуди