.

.

Acme мебел лотос камин, огледало и faux дијаманти

Acme мебел лотос камин, огледало и faux дијаманти

DEN 1160.00

Количина на стоки
Тековен

LED електричен камин Далечински управувач. Огледална завршница. LED електричен камин. Далечински управувач. Огледална завршница. Електричното огниште LED LED ќе додаде современ допир во секоја просторија во вашиот дом. Со своите чисти линии, ова брилијантно правоаголен акцент парче покажува карактеристичен стил за интригантен изглед. Уникатното парче има огледало на површини и е исечено со спектакуларно вметнување на дијаманти. Каминот има функција на тајмер и панел на допир или прилагодување на температурата на далечинскиот управувач. Ова уникатно парче акцент надополнува широк спектар на декор. Неговиот современ дизајн е корисен додаток на која било површина за живеење.

Други карактеристики

Најдобри понуди