.

.

Копче за притискање на 10-инчи со 10-инчи Брзо прилагодување на јазиците и жлебовите за водовод, одржување, со удобност

Копче за притискање на 10-инчи со 10-инчи Брзо прилагодување на јазиците и жлебовите за водовод, одржување, со удобност

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

V-Notch-2,3-инчен максимален отвор, v-искривена вилица лесно се грабнува и безбедно на цевки и сврзувачки елементи од сите форми Прилагодено копче - Лесно прилагодување на копчето што се заклучува во избрана големина за да престане со ненамерно менување. Зацврстени вилици - Индукција зацврстена вилица зафаќа во сите видови на материјали од челик и железо до ПВЦ и ПП. Отпорен на 'рѓа - алатката има заштитен облога на црна фосфат отпорна на' рѓа и корозија. Текстурираниот зафат - рачките со двојно натопи се текстурирани за да обезбедат удобен, безбеден зафат за време на употребата. V-Notch-2,3-инчен максимален отвор, v-искривена вилица лесно се грабнува и безбедно на цевки и сврзувачки елементи од сите форми. Прилагодено копче - Лесно прилагодување на копчето што се заклучува во избрана големина за да престане со ненамерно менување. Зацврстени вилици - Индукција зацврстена вилица зафаќа во сите видови на материјали од челик и железо до ПВЦ и ПП. Отпорен на 'рѓа - алатката има заштитен облога на црна фосфат отпорна на' рѓа и корозија. Текстурираниот зафат - рачките со двојно натопи се текстурирани за да обезбедат удобен, безбеден зафат за време на употребата. Добијте зафат во цевки од челик, железо и пластика / ПВЦ, завртки за хексадецимална глава, квадратни ореви и многу повеќе со пар челик 60942 10-инчен притисок за притискање на пумпа за вода. Овие 10-инчни долги, прилагодливи клешти за прилагодување на стилот на кутија, имаат дизајн на прилагодување на копчето за притискање на копчето, кој овозможува брзо и лесно прилагодување на големината на вилицата без да се грижи за алатката ненамерно да се менува за време на употребата или при отворањето на вилиците до нивната максимална ширина од 2,3 -инча. V-Notch во вилиците помага да се обезбеди подобар зафат околу необичните форми од традиционалниот заоблен крива или рамен дизајн на вилицата.

Други карактеристики

Најдобри понуди