.

.

Преносен рачен мини електричен вентилатор за ладење на ладилни вентилатори за ладење на летни вентилатори за ладење на табели за ладење USB yubin1993

Преносен рачен мини електричен вентилатор за ладење на ладилни вентилатори за ладење на летни вентилатори за ладење на табели за ладење USB

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Абс Големина : 1 06901 35мм. Сите додатоци за појавување на кратки и долги фустани со блуза со кошула. Потсетник : Ние нудиме бесплатна испорака. Поради влијанието на глобалната епидемија, стоката може да доцни, ве молиме бидете трпеливи. Материјал : Абс. Големина : 1 06901 35мм. Сите додатоци за појавување на кратки и долги фустани со блуза со кошула. Потсетник : Ние нудиме бесплатна испорака. Поради влијанието на глобалната епидемија, стоката може да доцни, ве молиме бидете трпеливи. Поради различни ефекти на осветлување и околини, поставки за осветленост на приказ, итн., Бојата на вистинската ставка може да биде малку поинаква, погледнете ја вистинската ставка. Во врска со големината, оставете разлика од 1-3 см поради рачното мерење, ви благодарам за разбирањето! Функција за далечински управувач : Nopower Извор : USBVoltage : DC5 Vinput Тековна : Заштита : yestype : само ладење.

Други карактеристики

Најдобри понуди