.

.

Канцелариски wallиден декор Инспиративен рустикален wallиден декор канцеларија декоратор мотивациски wallидни плакети со изреки дрвени wallидни висини способности знак

Канцелариски wallиден декор Инспиративен рустикален wallиден декор канцеларија декоратор мотивациски wallидни плакети со изреки

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Она што го добивате : getе добиете 1 сет на знак за виси од рустикална дрвена табла (3 парчиња), секое парче дрво е различна боја и има печатени инспиративни зборови на неа, кои можат да ги задоволат вашите разновидни потреби за декорација и да го осветлат вашиот дом или канцеларија Погодна големина : Секое парче мери околу 11,8 x 3,9 инчи, и 0,2 инчи во дебелина, доволно количина и богати стилови за да ги задоволите вашите дневни потреби за украсување на домови, а тие исто така можат да бидат споделени со пријателите како подароци за домаќинство. Сигурен и здрав : знакот што виси за висина е изработена од дрвен материјал, природен материјал за да користите безбедно, безбеден и без мирис, здрав и не е лесен за кршење, кршење и избледување, квалитет и сигурен за вашата долгорочна употреба. Мотивациони цитати : Додадете прекрасен инспиративен допир во вашиот дом или канцеларија со овој декоративен знак за мотивациски цитат што служи како добар потсетник, што ќе донесе топлина во вашиот живот, ќе ви помогне низ тешки времиња и ќе ве охрабри. Убави украси : Овие дрвени плакети можат широко обесени на wallидот, вратата, патеката, влезната врата, дневната соба, канцеларијата и така натаму, исто така погодни за отворено, како што се дворот, прозорецот или други места, што може да создаде рустикален и елегантен стил . Она што го добивате : getе добиете 1 сет на знак за виси од рустикална дрвена табла (3 парчиња), секое парче дрво е различна боја и има печатени инспиративни зборови на неа, кои можат да ги задоволат вашите разновидни потреби за декорација и да го осветлат вашиот дом или канцеларија . Погодна големина : Секое парче мери околу 11,8 x 3,9 инчи, и 0,2 инчи во дебелина, доволно количина и богати стилови за да ги задоволите вашите дневни потреби за украсување на домови, а тие исто така можат да бидат споделени со пријателите како подароци за домаќинство. Сигурен и здрав : знакот што виси за висина е изработена од дрвен материјал, природен материјал за да користите безбедно, безбеден и без мирис, здрав и не е лесен за кршење, кршење и избледување, квалитет и сигурен за вашата долгорочна употреба. Мотивациони цитати : Додадете прекрасен инспиративен допир во вашиот дом или канцеларија со овој декоративен знак за мотивациски цитат што служи како добар потсетник, што ќе донесе топлина во вашиот живот, ќе ви помогне низ тешки времиња и ќе ве охрабри.

Други карактеристики

Најдобри понуди