.

.

Vivosun 4 inch 203 cfm inline вентилатор со контролор на брзина и кожна обвивка, филтер за јаглерод од 4 инчи и 8 стапки на канали, комбо за филтрирање на воздухот за вентилација н

Vivosun 4 inch 203 cfm inline вентилатор со контролор на брзина и кожна обвивка, филтер за јаглерод од 4 инчи и 8 стапки на канали,

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Напредно направено лесно : Не трошете време за купување и враќање на делови што може или не можат да бидат компатибилни или безбедни за употреба заедно; Системот со три дела го вклучува секој дел што треба да го поставите Моќен вметнат вентилатор : моќ : 68 W; Струја : 0,62а; Ниво на бучава : 49 d B; Брзина на вентилаторот : 2500 вртежи во минута; 110 V/60 Hz; ETL препознаени компоненти. Премиум филтер за јаглерод : Изградбата на внатрешни работи и надворешни мрежи обезбедува 53% отворено подрачје за слободен проток на воздух; Предметот доаѓа целосно собрана со лесна вклучена/исклучена пред-филтер и реверзибилна прирабница. Супериорен квалитет на јаглерод : 1200+ RC 412 Активиран јаглерод испорачува 100% филтриран проток на воздух; Димензија : 4 '' x 14 ''. Цврсто канализација + 2 не'рѓосувачки стеги : Силна, флексибилна челична жица поддржува wallsидови на канали со троен слој; PET Core е сендвич во слоеви на оган што ретардант алуминиум.

Други карактеристики

Најдобри понуди