.

.

Еухомија мини фрижидер со замрзнувач, 3,2 Cu.ft Компактен фрижидер со замрзнувач, мини фрижидер од 2 врати со замрзнувач, исправен за студентски дом, спална соба, канцел

Еухомија мини фрижидер со замрзнувач, 3,2 Cu.ft Компактен фрижидер со замрзнувач, мини фрижидер од 2 врати со замрзнувач, исправен

DEN 3999.84

Количина на стоки
Тековен

Фрижидер и замрзнувач од 2 врати -мини - 0,96 CUFT Mini Freeber има голем простор за складирање може да се користи за складирање на вашиот сладолед или замрзната храна.ft исправен фрижидер чува овошје и зеленчук свеж подолго. Само треба да го купите овој фрижидер со двојна врата, можете да имате и фрижидер и замрзнувач на еден мал простор! Димензии : 33. Заштеда на енергија и тишина - мини фрижидер за еухомија со поддршка на замрзнувач 7 Температурни поставки за да ги задоволи потребите од 365 дена. Мал фрижидер со замрзнувач работи ефикасно, тивко и заштеда на енергија, опремена со компресор R600 A. Овој UL мал замрзнувач на фрижидер е со одличен квалитет и издржлив. Реверзибилна врата и прилагодливи стапала - Реверзибилна врата и хонорарен дизајн го прават Mini Frieder Freemine за да ја изберете насоката за отворање на вратата. Прилагодливите нозе за израмнување го олеснуваат и тивко за различна употреба. Minifridge/замрзнувач совршен за домашна/студентска соба/спална соба/канцеларија/стан/студентски дом/гаража. (Должина на кабел за напојување : 60inch). Дизајн на корисникот - LED внатрешното осветлување става природно во центарот на вниманието на храната на вашиот шалтер фрижидер. Crisper фиоката е дизајнирана за вашиот посебен зеленчук или овошје. Цврста стаклена полица може да се прилагоди ако сакате да организирате повисока храна или пијалоци. Држачот за пијалоци може да складира неколку шишиња. Накратко, сè е дизајнирано да го подобри вашето искуство и да ги задоволи вашите потреби!. Сè што правиме е да ве задоволиме - без разлика дали сте студент/член на колеџ/член на семејство, сите треба да живеете исклучителен живот. Еухомијата обезбедува едногодишна гаранција за гаранција. Ако доживеете какви било проблеми, ве молиме прашајте ни за помош и ние ќе ви помогнеме да ги решите. Забележете : Подобро ќе го ставите малиот фрижидер со замрзнувач исправен најмалку 24 часа пред да го користите. Фрижидер и замрзнувач од 2 врати -мини - 0,96 CU.FT Mini Freeber има голем простор за складирање може да се користи за складирање на вашиот сладолед или замрзната храна.ft исправен фрижидер чува овошје и зеленчук свеж подолго. Само треба да го купите овој фрижидер со двојна врата, можете да имате и фрижидер и замрзнувач на еден мал простор! Димензии : 33. Заштеда на енергија и тишина - мини фрижидер за еухомија со поддршка на замрзнувач 7 Температурни поставки за да ги задоволи потребите од 365 дена.

Други карактеристики

Најдобри понуди