.

.

COV33552428 Нов далечински управувач за замена одговара за LG Sound Bar System LAS160B LAC553B SH3B LAS260B DSH3

COV33552428 Нов далечински управувач за замена одговара за LG Sound Bar System LAS160B LAC553B SH3B LAS260B DSH3

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Perfascin COV33552428 Нов далечински управувач за замена одговара за LG Sound Bar System LAS160 B LAC553 B SH3 B LAS260 B DSH3 ИР далечински, не е потребно програмирање или спарување. Само инсталирајте ја алкалната батерија од 2 парчиња AAA 1,5 V AAA за да работи. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво било барање, благодарам!. COV33552428 Нов далечински управувач за замена Погоден за LG Sound Bar System LAS160 B LAC553 B SH3 B LAS260 B DSH3 Нема потребна програма, само ставена во нова батерија ќе работи добро. Компатибилен модел : LAS160 B LAC553 B SH3 B LAS260 B DSH3 напојување : 2x 1.5 V AAA Алкална батерија (не е вклучена) Ако не сте сигурни дали е потребно овој далечински управувач, можете да контактирате со нашата услуга за клиенти, тие ќе ви дадат попрофесионален предлог.

Други карактеристики

Најдобри понуди