.

.

Торби оригинална кожна чанта мажи бизнис торба мажи чанти кожа 15 инчен лаптоп торба торта машка канцеларија бабаг голема голема голема

Торби оригинална кожна чанта мажи бизнис торба мажи чанти кожа 15 инчен лаптоп торба торта машка канцеларија бабаг голема голема голема

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Кожа Деликатна атмосфера, висока флексибилност, може да ја одржи верзијата на торбата подобро и подолго. Удобно чувство на рака, создавајќи едноставна и елегантна естетика. Исклучителен дизајн, може да ја прилагоди должината по волја, погодно за да патувате. Додадете мали идеи во едноставност, разумен распоред, удобно складирање. Вклучени вреќи за слободно време, едноставни деловни чанти со голем капацитет. Опис : Деликатна атмосфера, висока флексибилност, може да ја одржи верзијата на торбата подобро и подолго удобно чувство на рака, создавајќи едноставен и елегантен естетицексКизит дизајн, може да ја прилагоди должината по своја волја, погодно за да ги патувате малите идеи во едноставност, разумен распоред, удобно складирање Чанти, едноставна деловна активност со голем капацитет, како што е прикажано : 31*43*11 cmpackage Вклучува : 1 Crossbody Bagcasual Sling Tog е погодна за училиште, бизнис, шопинг и секојдневен живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди