.

.

A4 возрасни 7 шорцеви за перформанси за ладење на инсејм

A4 возрасни 7 шорцеви за перформанси за ладење на инсејм

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% перформанси полиестер меѓусебно Затворање на влечење. Еластично затворање. 100% полиестерски меѓусебно. 100% полиестерски меѓусебно, 4 мл. На квадратен двор содржи, ослободување на дамки и е ултра тесно плетено, се спротивставува на 1/2 "покриена лента за половината со 7" inseam.

Други карактеристики

Најдобри понуди