.

.

3 парчиња виножито гордост дрво виси знак Loveубовта победи двострано печатење дрво декор Loveубов е loveубов дрво знак виножито гном декорација за виножито гордост заб?

3 парчиња виножито гордост дрво виси знак Loveубовта победи двострано печатење дрво декор Loveубов е loveубов дрво знак виножито

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Пакетот вклучува : Постојат 3 парчиња виножитни дрвени знаци, доволно количество за украсување на прозорецот и wallидот на вратата, а исто така можете да ги споделите на вашите пријатели и lубовници, изразувајќи ја вашата loveубов кон нив Различни стилови : Нашите знаци што висат од дрво од виножито имаат 3 различни стилови, кои се отпечатени со речениците за loveубовта, тие се убави и привлечни, богатиот стил може да ги задоволи вашите потреби за декорација, да ви даде различен ефект на украсување, додавајќи атмосфера на вашата забава. Сигурен материјал : Овие знаци што висат од дрво од виножито се изработени од издржлив дрвен материјал, лесен, но не и лесен за деформирање, полираната површина е мазна удобна за допирање, нема да избледи или пука, еднократно подолго време. Соодветни сцени : Го сакаме овој знак за виси од дрво од виножито, кој вели [сите се добредојдени овде], можете да го обесувате на вашиот wallид, врата и прозорец за да ги известите сите дека се добредојдени, погодни за дома, ресторан, продавница и многу повеќе. Погодно за употреба : Секој знак за висино дрво од виножито е погоден за украсување на многу места, мали и преносни за носење и лесен за складирање без да заземате премногу простор кога не се во употреба. Пакетот вклучува : Постојат 3 парчиња виножитни дрвени знаци, доволно количество за украсување на прозорецот и wallидот на вратата, а исто така можете да ги споделите на вашите пријатели и lубовници, изразувајќи ја вашата loveубов кон нив. Различни стилови : Нашите знаци што висат од дрво од виножито имаат 3 различни стилови, кои се отпечатени со речениците за loveубовта, тие се убави и привлечни, богатиот стил може да ги задоволи вашите потреби за декорација, да ви даде различен ефект на украсување, додавајќи атмосфера на вашата забава. Сигурен материјал : Овие знаци што висат од дрво од виножито се изработени од издржлив дрвен материјал, лесен, но не и лесен за деформирање, полираната површина е мазна удобна за допирање, нема да избледи или пука, еднократно подолго време.

Други карактеристики

Најдобри понуди