.

.

Inoomp 6 парчиња риба уста експандер на отворено куки за висечки метални куки метални чаши за пиење риболов виси сад кука за готвење сад кука сребрена не'рѓосувачка че?

Inoomp 6 парчиња риба уста експандер на отворено куки за висечки метални куки метални чаши за пиење риболов виси сад кука за готвење сад кука

DEN 278.24

Количина на стоки
Тековен

Кука за кампување со тенџере-? Закана за шише со вода за кампување- Направено од одличен материјал од не'рѓосувачки челик, закачалката е издржлива и безбедна за трајна употреба Распрскувачи на устата од риба-Мултифункционална примена. Погодно за висечки чаши, сад за готвење итн., Има широка апликација. Шпасери за вилица на устата-? Иако висечката кука е едноставна во дизајнот, толку е практично кога ја користите. Закачалка за шпорети на отворено-? Користете, донесете прекрасно искуство за вас. Кука за кампување со тенџере-? Закана за шише со вода за кампување- Направено од одличен материјал од не'рѓосувачки челик, закачалката е издржлива и безбедна за трајна употреба. Распрскувачи на устата од риба-Мултифункционална примена. Погодно за висечки чаши, сад за готвење итн., Има широка апликација. Шпасери за вилица на устата-? Иако висечката кука е едноставна во дизајнот, толку е практично кога ја користите. Закачалка за шпорети на отворено-? Користете, донесете прекрасно искуство за вас. Пакетот вклучува 6 x Карактеристики на ширење на устата за риболов -Големина : 15. -Материјал : Клип за шише со вода од не'рѓосувачки челик -боја : Сребрена риба за уста -Совршената изработка на повеќенаменска кука ќе ви даде одлична употреба на држач за кука за шетач.

Други карактеристики

Најдобри понуди