.

.

Брејди 8240-x Винил, 1 1/2 Црна Хелветица Квик-Алиг-црна долната кутија, легенда x

Брејди 8240-x Винил, 1 1/2 Црна Хелветица Квик-Алиг-црна долната кутија, легенда x

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Винил филмски ликови поставени со картички има лепило чувствително на притисок Добра хемикалија, отпорност на масло и вода. Просечна издржливост на отворено 2-4 години. Винил филмски ликови поставени со картички има лепило чувствително на притисок. Добра хемикалија, отпорност на масло и вода. Просечна издржливост на отворено 2-4 години. Брејди Корпорејшн произведува знаци, ознаки, печатачи и други производи за безбедност и идентификација на индустријата. Брејди е основана во 1914 година, е со седиште во Милвоки, Висконсин и ги исполнува меѓународните организации за стандардизација (ISO) 9000 стандарди.

Други карактеристики

Најдобри понуди