.

.

Пластични закачалки, закачалка за облека, кадифени закачалки, кадифени закачалки, 10 парчиња, премија за облека што не се лизгаат, ултра тенок простор заштеда, силна

Пластични закачалки, закачалка за облека, кадифени закачалки, кадифени закачалки, 10 парчиња, премија за облека што не се лизгаат,

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

✨ висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, еластичен и сигурен Корисно за повеќето видови облека. Mult Multi Цел : Овие разноврсни закачалки се конструирани за кошули, врвови, здолништа, костуми, фустани и панталони. ✨sturdy & издржлив : многу потрајно од другите пластични закачалки. Комбинирајќи мазна конструкција со беспрекорна површина, тие можат тотално да избегнат да ја искинат облеката во употреба. Заштеда на простор : Максимизирајте го плакарот и заштедете простор, можете да ја обесните целата облека заедно и да заштедите уште повеќе простор. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Цврсто и издржливо закачалче допир на софистицираност на вашата гардероба · Бидејќи облеката седат на закачалки во поголемиот дел од нивниот живот, овие квалитетни закачалки се совршен избор за одржување на облеката во добра форма. · Совршено за виси сите ваши омилени облеки, како што се кошули , џемпери, блузи, панталони и здолништа.

Други карактеристики

Најдобри понуди