.

.

Бруксид најлонски машини Металургични влакна за мелење на тркалото за мелење на тркалото за мелење на тркалото за тампонирање абразивна четка ротационо алатка за

Бруксид најлонски машини Металургични влакна за мелење на тркалото за мелење на тркалото за мелење на тркалото за тампонирање абразивна четка

DEN 934.40

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар на родител : 16мм/0,63inch Дебелина : 15мм/0,59inch. Боја : Зелена, црвена. Тркало за мелење на најлонски влакна од 1 x. Количина : 1 компјутер. Brewixmaterial : Надворешен дијаметар на влакна : 100мм/3.94inch Зелена решетка : 120# Црвена решетка : 240# Количина : 1 компјутерски пакет вклучува : 1 x најлонско тркало за мелење на влакна.

Други карактеристики

Најдобри понуди