.

.

Капачето од буш светло камо шминка

Капачето од буш светло камо шминка

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Официјално лиценциран производ на Буш. Мешавина од памук/поли. Дизајн со висок квалитет. Загарантирано е задоволството. Одлична идеја за подароци!. Официјално лиценциран капа на капачето од буш светло камо. Оваа портокалова капаче „Busch Light“ е направена од памук и го има класичното лого на камото „Busch Light“ на предната страна со заоблена сметка и прилагодлива Snapback.

Други карактеристики

Најдобри понуди